Оформи заявку протягом  15 хвилин

та отримай  знижку 5%

Заміна заднього автоскла у Києві – зі знижкою!

Оформите заявку на замену заднего стекла на авто

1 + 0 = ?

Компанія GLASSCAR у Києві надає послуги з купівлі та заміни заднього скла автомобіля будь-якої марки.

5 поводів приїхати до нас для заміни пошкодженого скла

 1. Досвід роботи. За 10 років діяльності у сфері авто послуг ми пропонуємо будь-які стандартні рішення для клієнта. Основна частина людей знаходить нас сама або за рекомендаціями друзів. Ми не потребуємо реклами.
 2. Гарантія. Використовуємо тільки сертифіковану продукцію відомих світових виробників (авто скла бізнес, преміум та економ класу).
 3. Установчі центри у Києві. Тепер на лівому та правому березі з метою економії вашого часу ми збільшили кількість сервісних станцій.
 4. Виїзд на замовлення. Не можете прибути до нас. Ми самі приїдемо, замінимо та встановимо авто скло у зручному для вас місці.
 5. Кваліфіковані кадри. Наші співробітники мають понад 5 років стажу роботи в компанії, проходять стажування та спеціальні курси підвищення кваліфікації. Це дає можливість виконувати роботу швидко, якісно та професійно.

Скло найтендітніша і вразлива частина вашої машини. Воно б’ється внаслідок ДТП, пошкоджується під час їзди по поганому дорожньому покриттю, розбивається хуліганами. Наша компанія рекомендує наступну клієнтську програму:

 • широкий вибір авто скла вітчизняного та зарубіжного виробника на будь-яку марку автомобіля;
 • швидкий демонтаж та монтаж скла;
 • гарантія на автомобільне скло та комплекс робіт;
 • доставка по Києву та Україні.

Види автомобільного скла

Автомобільне скло найважливіший елемент конструкції авто. За технічними особливостями воно поділяється на три види. Сталініт – одношарове скло, що пройшло спеціальну технологію загартування. Внаслідок чого підвищується в 5-6 разів механічна стійкість, витримує високі температури, при ударі розсипається на дрібні уламки з негострою кромкою. Двошарове (дуплекс) – лист скла з нанесеним на один бік шаром прозорого пластику. При деформації скло залишається на пластиці. Триплекс (багатошарове) – між двома склом укладають прошарок з еластичної полімерної плівки. При сильному ударі осколки залишаються приклеєними, що забезпечує безпеку водію та пасажирам. В основному використовується для лобового скла, в іномарках преміум-класу для підвищення безпеки та зниження рівня шуму ставлять і на заднє скло.

Вартість установки заднього авто скла залежить від марки автомобіля, виробника автомобільного скла та комплекту виконаної роботи. Якщо виникли запитання, телефонуйте нам та отримайте більш точну інформацію. Наші співробітники допоможуть обрати прийнятне рішення. При установці ви отримаєте не тільки гарантію на автомобільне скло, але й безстрокову гарантію на всі види робіт. Ви хочете купити лише скло. Ми доставимо своїм автотранспортом по Києву або службою доставки “Нова пошта” по Україні.

Як проводиться заміна заднього автоскла автомобіля:

 • Знімаємо всі необхідні деталі (двірники, склоочисники та інше).
 • Визначаємо фронт робіт та підбираємо нове скло за розміром та маркою авто.
 • Демонтаж старого скла або уламків розбитого за допомогою спеціального обладнання. Здійснюємо прибирання салону від залишків скла, герметика, пилу. Проводимо знезараження поверхні.
 • Миття нового скла за допомогою спеціальних засобів виробництва Німеччини. Після повного висихання ґрунтуємо окантовку скла.
 • Наносимо монтажним пістолетом клей по всій кромці скла.Встановлюємо скло на посадкове місце у кузові машини за допомогою вакуумних ручок.
 • Фіксуємо нове скло спеціальним скотчем та забезпечуємо безпечне висихання герметика.
 • Прибираємо салон

Після заміни скла в перший день автовласнику потрібно дотримуватися нескладних правил експлуатації машини: не мити кузов водою під тиском, не піднімати на домкраті та уникати перекосу при паркуванні. Дотримуйтесь цих рекомендацій і ви продовжите термін служби автомобільного скла.

Команда висококваліфікованих співробітників компанії GLASSCAR у Києві допоможе вам вибрати та встановити скло на будь-яку марку автомобіля. Ціни на скло та сервісні послуги приємно Вас здивують. Постійним клієнтам – найвигідніша система знижок!

This post is also available in: Ру