Ремонт тріщини – від 100 грн

Ремонт сколу від 200 грн

Можливість визначення вартості ремонту по фотографії пошкодження.

Фото надсилайте у вайбер +380675369696

Написать в вайбер

Написати у Viber

Працюємо інструментом Equаlizer, полімер CRYSTAL CLEAR США

Glasscar® використовує інноваційне обладнання та сучасні високоміцні полімери, що застосовуються у всьому світі.

Повне відновлення структурної міцності скла гарантує безпеку керування транспортним засобом.

Полімерний склад, який використовується для ремонту автоскла, має однаковий з ним коефіцієнт заломлення. Завдяки ретельному поліруванню зона ремонту практично непомітна.

 

Напишіть нам, якщо є питання:

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Марка и модель автомобиля (обязательно)

  Год выпуска

  Стекло (обязательно)

  Датчик дождяОбогревУстановить стекло

  Примечания (если есть)

   

  Ремонт сколів автоскла — запорука безпеки на дорозі

  Скло на автомобілях схильні до постійних ризиків пошкодження через відносну крихкість матеріалу. Скіл на склі від каміння, що відлетів, з дороги з-під коліс інших машин, маленька тріщина від сколу — це початок великих проблем уже на найближчу перспективу. Своєчасний ремонт невеликої ділянки скломатеріалу дозволяє зупинити подальшу деформацію по всьому полотну. Заміна автоскла в цілому вийде в рази дорожче, ніж своєчасний ремонт усунення невеликої місцевої проблеми.

  Наші фахівці виконують експрес ремонт скла з використанням сучасного комплекту обладнання, пристроїв та інструментів, а також швидкотвердіючого полімеру та спеціальної поліролі. Після якісного автосервісу GlassCar автоскло залишається прозорим, забезпечує хорошу видимість крізь нього. Бездоганний результат ви отримаєте протягом 10 хвилин або години — залежно від розміру пошкодження автоскла, складності ремонтних робіт.

  Як проводиться ремонт тріщин та сколів на склі в GlassCar

  Ремонт автоскла починається із ретельного очищення поверхні місця механічного пошкодження. Далі до цієї ділянки прикріплюється спеціальний міст з інжектором і вводиться полімер лінією тріщини, потім проводиться сушіння лампою ультрафіолетового випромінювання. Надлишки полімеру зчищаються спеціальним cребком, потім поверхня полірується засобом. При подальшій експлуатації автомобіля введений полімер у тріщину скла не втрачає своїх клейових якостей, залишається прозорим та практично візуально не помітний.

  Чому необхідно зробити авторемонт скла вже сьогодні

  Крім того, що тріщини на склі знижують солідність естетичного вигляду автомобіля, є ще ряд факторів, через які не варто відкладати ремонт на потім.

  • з дрібного сколу вже найближчим часом підуть промінчики тріщин — ремонт вийде набагато дорожче, аж до заміни скла;
  • безпека автоводіння при цілому склі вище для водія та пасажирів;
  • гарантується безпроблемне проходження техогляду, проїзд через митний огляд, перетин кордону до іншої країни;
  • при продажу автомобіля своєчасно відремонтований скол на склі не вплине зниження ціни на машину.

  Коли потрібно зайнятися ремонтом

  Після того як ви встановили факт пошкодження скла, необхідно звернутися до автосервісу протягом доби, оскільки подальша експлуатація автомобіля призведе до поглиблення тріщини по склу. Після ремонту термін служби скла обумовлений тим, якими дорогами ви їздите, манерою водіння та паркування, чи є порушення геометрії кузова автомобіля. Навіть при рівнозначному ремонті автоскла, постексплуатаційні фактори надають різний вплив на матеріал. Тому швидка допомога з ремонту автоскла не є абсолютною панацеєю для автомобіля, але дає можливість досить довго обійтися без повної заміни скла.

  Вибирайте GlassCar для ремонту автоскла!

  Десятирічний досвід роботи в автосервісі за спеціалізацією заміни автоскла, експрес ремонтах лобових та інших стекол автомобілів дозволяє нам заявляти про гарантовано якісні результати нашої роботи. Фахівці GlassCar регулярно проходять підвищення кваліфікації, оскільки ремонт здійснюється майстрами вручну з використанням інноваційного обладнання, інструментів, матеріалів – важливо мати знання, навички та професійний досвід проведення ремонтних робіт.

  Бажаєте найкращий ремонт скла для своєї машини – звертайтесь до GlassCar!

  This post is also available in: Ру