Оформи заявку протягом 15 хвилин

та отримай знижку 5%

Установка лобового скла у Києві – зі знижкою!

Оформіть заявку на заміну лобового скла у Києві

0 + 3 = ?

Заміна лобового скла швидко та якісно у компанії Glasscar

Компанія Glasscar, знаходиться у Києві. Протягом 10 років займається продажем та встановленням стекол для автомобілів знаменитих торгових марок – Pilkington, Guardian, Shatterprufe. Є продукція бізнес та преміум класу. Заміна лобового скла проводиться на високому рівні, у найкоротші терміни. При покупці скла в нашій компанії надається знижка 10% на його встановлення. Від якості скла, його встановлення залежить безпека водія.

Види лобового скла

Правильно обране скло впливає на багато факторів:

  • зовнішній вигляд автомобіля;
  • безпека водія та пасажирів;
  • гарний огляд.

Для виготовлення застосовуються різні методики. Сучасні автомобілі оснащені багатошаровим склом, також з основою всередині скла:

  • сталініту;
  • триплексу.

За допомогою сталініту виготовляють загартовані скла, які набагато міцніші за звичайні. Сильно розігріваючи скло, його повільно охолоджують. При сильному ударі воно розбивається на дрібні не гострі шматки, якими складно порізатися.

Триплекс допомагає створити тришарове скло, всередині якого знаходиться спеціальна полімерна плівка. Все з’єднується спеціальним клеєм під великим тиском та високою температурою. Технологія виготовлення дорога, але продукція виходить високої якості, найчастіше використовується в автомобілях. Її відрізняє:

  • міцність не дозволяє легко розбити лобове скло, при попаданні каменю може утворитися тріщина, яку легко можна виправити;
  • висока звукоізоляція;
  • зручність в експлуатації;
  • легкість ремонту;
  • безпека під час розбивання.

Багатошарове скло відноситься до преміум класу. Вони найбільш міцні та надійні. При їх виготовленні використовують кілька шарів матеріалу, що наклеюються один на одного. Розбиваючись, шматки скла залишаються на плівці і не можуть нарізати водія.

Фірми виробники скла для машин

Компанія Glasscar пропонує своїм клієнтам товар найвищої якості від світових виробників. Однією з найвідоміших є група компаній Пілкінгтон (Pilkington), утворена в Англії. Вони є офіційними постачальниками скла автомобільних концернів Toyota та Volkswagen. Його засновник винайшов флоат-процес, який став світовим стандартом при виготовленні високоякісного скла для машин. Ми пропонуємо товар найвищої якості.

Автоскло – найбільш вразлива та тендітна частина автомобіля, яка найчастіше підлягає заміні. Повинна забезпечувати комфорт та безпеку під час експлуатації автомобіля. Концерн Guardian, штаб-квартира якого знаходиться у США в Детройті, належить до світових лідерів із виробництва автомобільного скла. Виготовляє листове флоат-скло. Метод полягає у розподілі рідкої скломаси по поверхні розплавленого олова. Продукція має свій логотип «G», який встановлюється на кожній одиниці товару, відповідає усім світовим стандартам. Є представником таких автомобільних концернів, як Opel, General Motors, Saab, Vauxhall, Holden.

Африканська компанія Shatterprufe має свої представництва у Європі. Відрізняється якістю, користується популярністю на території України. Є лідером з випуску удароміцного, загартованого та ламінованого скла. Має два бренди. Перший відповідає за випуск тришарового триплексу скла (Safevue), другий за броньоване скло (Armourplate).

Переваги компанії Glasscar

Встановлення скла в машину вимагає знань та вмінь від персоналу. Недбала робота призводить до негативних наслідків, скло може розбитися. Наша компанія пропонує не тільки скло найвищої якості, а й кваліфікований персонал, який швидко та якісно встановить лобове скло.

У нас працюють спеціалісти з багаторічним стажем, які постійно піднімають свою кваліфікацію. Компанія організовує спеціальні курси та семінари, де надається інформація про нововведення на автомобільному ринку. Також стажуються на автомобільних підприємствах. Висока майстерність персоналу гарантія якісно виконаної роботи.

Відмінні відгуки клієнтів допомагають заощадити на рекламі. Водії самі приходять за рекомендаціями. Це дозволяє зменшити вартість наших товарів та послуг.

Щоб отримати вичерпну консультацію, необхідно зв’язатися телефоном з менеджером компанії. До кожного клієнта ми маємо індивідуальний підхід. Діє система знижок постійним клієнтам. Проводяться акції, де можна зекономити як на товарі, так і на послузі.

Девіз нашої компанії – вигідно, швидко, якісно. Якщо вам потрібна допомога в придбанні та установці лобового скла, телефонуйте та приходьте в нашу компанію.

This post is also available in: Ру