Оформи заявку протягом  15 хвилин

та отримай знижку 5%

Не проґав шанс – купити заднє автомобільне скло зі знижкою!

Купити заднє скло на авто ОНЛАЙН

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Купити заднє автомобільне скло за вигідною ціною

Будь-який водій у своїй діяльності стикається з проблемою технічного обслуговування машини. Glasscar – компанія з багаторічним досвідом, яка зарекомендувала себе на ринку автопослуг м. Києва.

Ми пропонуємо повний перелік робіт з обслуговування та ремонту всіх марок автомобіля. Одним із напрямків нашої діяльності є заміна автомобільного скла будь-якої складності. Ми надаємо повний комплекс робіт «під ключ», враховуючи рекомендації спеціалістів та побажання клієнтів.

main

Якщо заднє автоскло в авто:

– зазнало ризику появи тріщин та сколів;

– пошкодилося внаслідок впливу важких погодних умов (обвалу снігу, бурульок, перепаду температур та інше);

– розбилося при дорожньо-транспортній пригоді або внаслідок неправомірних дій грабіжника, зателефонуйте до нашого менеджера.

Наші три кити – швидкість, доступність та безпека, забезпечать швидку заміну автоскла будь-якої складності. Ми гарантуємо високу якість роботи та безпеку подальшого використання автоскла у повсякденному житті. Ми працюємо з прямими постачальниками оригінальних деталей, що дозволяє запропонувати не тільки високу якість, але й максимально вигідну ціну. Ви можете купити заднє автоскло у нас, не витрачаючи зайвого часу та коштів за пошук та доставку.

Glasscar – надійний партнер з купівлі та заміни заднього скла в авто

Якщо Ви шукаєте станцію технічного обслуговування для багаторічної плідної та вигідної співпраці, компанія Glasscar саме те, що Вам необхідно. Ми більше 10 років працюємо на ринку автопослуг, не міняємо адресу та завжди знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Окрім постійної чинної системи знижок для нових та постійних покупців, наша компанія повертає кошти у тому випадку, якщо якість наших послуг Вас не влаштувала.

Ви можете з нашою допомогою легко та швидко замінити заднє скло, тому що у нашій компанії:

– працює висококваліфікований персонал, який має досвід та певні навички, знає всі тонкощі правильного монтажу;

-в наявності повний цикл необхідного обладнання та комплектуючих, що дозволяє уникнути шлюбу під час встановлення;

– представлений величезний асортимент різноманітних моделей автомобільного скла для зарубіжних та вітчизняних автомобілів різних років випуску;

– пропонують оригінальне автомобільне бічне скло надійних виробників, що має необхідні сертифікати та маркування.

1380489476_rear_2_01

Зателефонуйте нашому менеджеру і фахівці компанії швидко замінять заднє автоскло з використанням сучасних технологій.

Компанія Glasscar здійснює продаж та заміну заднього скла на всі марки автомобілів. Заміна заднього скла проходить у чіткому дотриманні технологій, враховуючи досвід та навички співробітників. Заднє скло – це не лише питання зовнішнього вигляду автомобіля, а й забезпечення комфортної та безпечної їзди водію та пасажирам. Враховуючи безліч додаткових функцій, які розміщуються на автомобільному склі в сучасних авто, наприклад, стрічка обігріву, заміна автоскла не повинна порушити роботу внутрішніх систем і погіршити зовнішній вигляд автомобіля. Ми цінуємо комфорт та час наших клієнтів, тому здійснюємо будь-які ремонтні роботи якісно та в найкоротші терміни.

З нами вигідно та надійно, ми гарантуємо якість своєї роботи протягом одного року. Насолоджуйтесь комфортною їздою, а всі технічні питання довірте спеціалістам. Команда професіоналів компанії Glasscar завжди прийде до Вас на допомогу без перерви та вихідних.

This post is also available in: Ру