НАМ ДОВЕРЯЮТЬ БІЛЬШ 52 КОМПАНІЙ. З НИХ:

Ми хочемо, щоб Ви знали про GlassCar

Автоскло – це аеродинаміка, естетика та найважливіша безпека Ваша та пасажирів!

Ми не сумніваємося, що ви чудово це знаєте.

Якщо ви досвідчений водій-автовласник, то обізнані, що за статистикою, автоскло підлягає заміні кожні 60 000 км пробігу як мінімум!

Але навіть якщо ви новачок за кермом, то очевидним є факт, що 90% часу, проведеного в машині, ми дивимося через лобове автоскло, крім того, воно оберігає нас від травм під час ДТП, а ще воно функціональне в сучасних автомобілях, наприклад, сонцезахисне, атермальне, з датчиком дощу, світла, камерою нічного бачення, обігрівом всього скла, обігрівом в зоні склоочисників, з антеною, проекційним дисплеєм.

триплекс

Повторимося: ми не сумніваємося, що Ви чудово це знаєте. Але впевнені, що Ви не всі знаєте про нашу компанію, ми ж претендуємо на довгострокову співпрацю з Вами. Тому і хочемо підкреслити головні наші переваги :

  • Ми на ринку 10 років. Це достатній термін, щоб не лише заробити хорошу репутацію, а й утримати її. Ми розширили список виробників та партнерів, коло клієнтів, проводимо постійне навчання нашого кваліфікованого персоналу та утримуємо конкурентні ціни. Все для того, щоб нашим клієнтам не могла і думка закрастись змінити станцію обслуговування. А нові клієнти, приходячи за порадою старих чи знаходячи нашу компанію самостійно, одразу ж розуміли: ось, це вони, спеціалісти, яким я довірю свій автомобіль.
  • І, між іншим, не лише автомобіль! Адже ми ставимо шибки і на яхти! Ознайомтеся з нашими фото, Ви побачите, що у нас в портфоліо безліч індивідуальних та дорогих проектів. Нам не страшно довірити свій транспорт, чи створений він для доріг чи хвиль!
  • Багатий асортимент брендів. У каталозі Ви побачите перелік представлених на сайті та на складі автобрендів. І Вам не раз доведеться прокрутити сторінку каталогу, щоб побачити їх усі! Ми ставимо оригінальне автоскло від економ класу до VIP, а також можемо підібрати автоскло, що добре збереглося, при необхідності.
  • Додаткові послуги. Ми усвідомлюємо, що конкуренція — це не лише якість продукції та прийнятна ціна, а й якість сервісу. А тому прагнемо розширити список послуг. Наприклад, Ви можете замовити полірування лобового скла, а також виїзд майстра на потрібну адресу для заміни автоскла на місці.
  • Професійне консультування. Яке вибрати скло? Коли можливий ремонт, а коли потрібна заміна? Як доглядати за лобовим, бічним, кузовним і заднім склом? Запитуйте! Чесна консультація – гарантія раціональної витрати ваших коштів.
  • Щоб Вам було приємніше співпрацювати з нами, гнучка цінова політика включає також і всілякі знижки та акції.

Що ще ми хочемо додати про себе в розділі ПРО НАС?

Найважливіше, що ми хотіли донести: ми працюємо для Вас і працюємо добре. Є питання щодо автоскла — звертайтесь до нас!

А ОСЬ КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ НАШИХ РОБІТ:

Установка скла Volkswagen T5

Установка скла Lexus IS250

Установка скла Toyota Camry

This post is also available in: Ру