Пропонуємо Вам послугу із заміни лобового автоскла, бокового, заднього з виїздом майстрів за місцезнаходженням Вашого автомобіля, автобуса. (У холодний час обов’язкова вимога – опалювальне приміщення) для комфортної роботи майстрів-установників та надання гарантії на роботи.

Заміна автоскла на виїзді буде проведена з високою якістю виконання роботи з використанням матеріалів та інструменту високої якості (Sika, Teroson, Equalizer, Milowookee, Hilti). В результаті Ви заощаджуєте свій час. не потрібно приїжджати на СТО близько 30хв-1 годину (залежно від транспортної обстановки в місті), чекати постійно заміни автоскла (від 40 хв до 1,5 годин) і чекати кристалізації герметика від 1,5 годин до 4 годин.

Разом близько 4 годин Вашого часу ми допоможемо заощадити.

Заміну автоскла проводять матеріалами компанії SIKA (гермертик SikaFlex, активатор Sika Aktivator, праймер Sika Primer). У разі коли необхідно зробити заміну автоскла, а часу чекати доки кристалізується герметик немає, ми пропонуємо Вам експрес заміну автоскла, в процесі якої використовуємо швидковисихаючий герметик (20 хв), швидкість кристалізації не впливає на якість робіт, при експрес-заміні ми зберігаємо за собою всі гарантії на виконувані нам роботи. Матеріали та інструмент, які ми застосовуємо в нашій роботі, перевірені нами протягом багатьох років.

І пам’ятайте: “Радість від дешевої покупки триває менше, ніж розчарування від поганої якості”

Оставить заявку на выезд мастеров

Установка автостекла на выезде в Киеве

This post is also available in: Ру