Наша установка автоскла це: 

Скляні герметики, активатори, праймери, аплікатори: Sika, Beataseal

Інструмент : Equalizer, Milwaukee, Mannessmann

Заміна автоскла відбувається за адресами:

Адреси сервісів: Лівий берег

вул. Червоноткацька 42е – Автоцентр Стольник (М.Чернігівська територія з-да Хімволокно)

вул.Бориспільська 40

вул. Крушельницької 2 (Майстерня Автошум)

Адреси сервісів: Правий берег

вул.Лінійна,15 СТО Автобізнессервіс (Протасів Яр)

вул.Крайня, 13

Встановлення автоскла в Києві – швидко

Київ – величезний мегаполіс, у якому на достатньому рівні розвинений сервіс обслуговування автомобілів будь-якого виробника. Компанія Glasscar вже більше 10 років зарекомендувала себе як надійний партнер і пропонує послуги автосервісу за найвигіднішими цінами. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантуючи високу якість послуг.

ШВИДКА ЗАМІНА ЛОБОВОГО СКЛА У КИЄВІ

Один із напрямків послуг – встановлення автоскла , його заміна та монтаж. Ми працюємо якісно, ​​швидко та професійно.

ВИ ЗАПИТАЄТЕ, ЧОМУ МИ МАЄМО ВСТАНОВЛЮВАТИ ВАМ АВТОМОБІЛЬНЕ СКЛО? ТА ХОЧА Б ТОМУ, ЩО МИ ЄДИНІ ВИКОРИСТОВУЄМО МАТЕРІАЛИ СУПЕР ЯКОСТІ . ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ САМІ – ЦИМ КЛЕЄМ МИ ПРАЦЮЄМО 30 ХВИЛИН І АВТОМОБІЛЬ ГОТОВИЙ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИТРИМУЄ ДВІ ПОДУШКИ:

Ви хочете заощадити свій час і нерви, тоді вам до нас! На наших складах ми завжди зможемо підібрати до будь-якої марки потрібне скло. Асортимент нашого товару досить великий, повністю відповідає світовим вимогам та обов’язковим вимогам ДСТУ. Ми поставимо скло практично на будь-яке авто, як вітчизняне, так і популярні моделі іномарок. Наш кваліфікований персонал відповість на всі Ваші запитання та допоможе зробити правильний вибір.

Пам’ятайте, коли ухвалюєте рішення, де зробити заміну автоскла.

Постійно діюча система знижок та спеціальних пропозицій дозволить не лише отримати якісну послугу, а й суттєво заощадити. Зателефонуйте нашому менеджеру, і ми запишемо Вас на будь-який зручний час, без перерви та вихідних.

ustanovka3

Заміна автомобільного скла від Glasscar – це гарантія високої якості. Ціль компанії Glasscar – це доступні ціни, гарантована надійність своїх товарів, а значить, подальше розширення клієнтської бази.

Досить непростим є процес монтажу автомобільного скла. Поставити скло в авто допоможуть наші досвідчені фахівці, які проведуть роботи з високою точністю, якісно та вчасно. Усі роботи виконуються з використанням останніх інновацій у цій галузі.

Процес встановлення автомобільного скла

Монтаж автомобільного скла вимагає не лише певних навичок, а й наявності спеціального обладнання.

Заміна автоскла у Києві відбувається у кілька етапів:

  • підготовка до демонтажу знімних деталей;
  • демонтаж старого скла під час використання спеціального інструменту;
  • проведення знежирення рами та очищення її від бруду;
  • прикріплення автомобільного молдингу, дзеркал, датчиків світла та дощу;
  •  нанесення спеціального клею;
  • застосування вакуумних ручок для утримання скла;
  • встановлення власників скла;
  •  і наприкінці проводиться прибирання сміття в салоні, що залишилося після виконаних робіт.

8

Автомобільне скло на будь-якому транспортному засобі – складна деталь із додатковими можливостями та технологічними рішеннями. Це і всілякі датчики, прилади нічного бачення, водовідштовхувальні та інші покриття. І все ж, головне завдання авто скла – безпека як водія, так і пасажира, адже воно зменшує небезпеку отримання серйозних травм при ДТП, як і подушка безпеки.

Таким чином, монтаж автоскла рекомендовано проводити в сервісному центрі, спеціалізованому за цим напрямком, професіоналами своєї справи, які мають як необхідний інструмент, так і відповідну підготовку.

Важливо й дотримання правил експлуатації встановлених шибок, які при правильному використанні забезпечать комфорт, безпеку при їзді і будуть служити ще не один рік. Звертайте увагу на те, що може порушити герметичність стику скла.

Якщо хочете якісну, акуратну заміну скла Вашого автомобіля, звертайтесь до нас. Компанія Glasscar гарантує виконання робіт, які відповідають Вашим вимогам. Приїжджайте, і ми вирішимо всі організаційні питання щодо заміни у найкоротші терміни!

Додатково теги: заміна лобового скла , заміна автоскла київ, установка автоскла

glasscar.com.ua
заміна за ❹ часа
заміна автоскла в Києві

This post is also available in: Ру