Оформи заявку протягом 15 хвилин

та отримай знижку 5%

Не проґав шанс – купити бічне автомобільне скло зі знижкою!

Залишити заявку

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Купити бічне скло в GlassCar на будь-яке авто

Glasscar – компанія, яка вже понад десять років пропонує послуги сервісу на автомобільному ринку. Ми пропонуємо повний комплекс послуг від діагностики до комплексного ремонту будь-якої складності.

Одним з напрямків діяльності компанії є ремонт та заміна лобових та інших стекол автомобілів вітчизняного та зарубіжного автопрому. Якщо Ви хочете купити бічне скло для автомобіля, зателефонуйте до нашого менеджера. Наша компанія не тільки проведе необхідний сервіс із заміни або ремонту бокового чи заднього скла, але й допоможе Вам підібрати необхідну модель.

b_st

Якщо Ви стали жертвою вуличних хуліганів або Ваш автомобіль постраждав внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, ми повністю відновимо зовнішній вигляд автомобіля та замінимо пошкоджене скло у найкоротші терміни.

Наші фахівці допоможуть Вам вигідно та швидко замінити бічне скло. Ми не тільки пропонуємо послуги з ремонту та заміни, але й можемо забезпечити автовласника необхідними деталями.

Компанія Glasscar – це:

– якісний сервіс;

– широкий асортимент сертифікованих автомобільних запчастин, у наявності та на замовлення;

– співробітництво з надійними постачальниками, що гарантують якість товару;

– Повний штат кваліфікованих співробітників;

-Наявність повного комплексу обладнання та інструментів для якісної та швидкої діагностики та ремонту.

Glasscar – один з найкращих сервісів із заміни бокового скла Києва

Чому саме Glasscar, спитаєте Ви? Наша компанія має багаторічний досвід роботи та цінує кожного клієнта. Ви можете самостійно оновлювати свій автопарк, а питання технічного обслуговування краще довірити професіоналам. Для нових та постійних клієнтів діє вигідна система знижок та пропозицій.

Наша компанія постійно розширює перелік послуг, покращує матеріальну базу, використовуючи сучасне обладнання.

Установка та ремонт автомобільного скла має свої особливості. Будь-яке скло має надійно захищати салон автомобіля від атмосферного впливу, не допускати протікання та забезпечувати надійний безпечний огляд дороги водію та пасажирам. Якщо Вам необхідно оновити бічне скло, зверніться до фахівців. Цей процес вимагає застосування спеціальних інструментів, таких як пневматичний або електричний ніж, і наявності спеціальної струни. Крім того, для того, щоб не поранитися об уламки старого скла та не пошкодити двері Вашого авто, для встановлення потрібна певна навичка та досвід. Наш автосервіс надасть кваліфіковану допомогу із заміни бокового скла, запишіться до нашого спеціаліста, а ми вирішимо всі організаційні питання.

side_2_01

Заміна бокового скла відбувається набагато рідше, ніж лобового. Однак, щоб уникнути проблем при подальшій експлуатації та не витрачати додаткові кошти на можливу повторну заміну, бажано скористатися послугами професійного автосервісу. Glasscar гарантує всі види послуг протягом одного року.

Виконання установки скла в автомобілях непрофесіоналами може надалі принести багато проблем:

– Подушки безпеки практично марні, коли при гальмуванні скло починає вивалюватися;

– відбувається влучення води в салон, яке надалі може спричинити коротке замикання електропроводки;

– корозія кузова у зв’язку з неправильною його обробкою під час встановлення автоскла.

Ми допоможемо Вам впоратися з будь-якою проблемою, пов’язаною з обслуговуванням та ремонтом автомобілів будь-яких моделей! Наш менеджер чекає на Ваш дзвінок!

This post is also available in: Ру